14:43
МФК "Ковель" Ковель - "КОЛІПС" Штурм Костопіль
У неділю 15.05.2011р.  відбулися ігри 17 туру Першості України.
Наша команда приймала гостей із Костопіля (Рівненська область).
Першими свій матч розпочали сімнадцятирічні гравці. Для нашої команди це була четверта гра за тиждень. Це був дуже важливий матч для нашої команди. По-перше, у гостях наша команда зазнала поразки з рахунком 5:0, по-друге це був матч за друге місце. Усі це розуміли і вийшли на матч з "настроєм". Наші гравці відразу віддали ініціативу супернику, а самі старалися провести гострі контратаки. Перший тайм закінчився з разунком 0:0. У другому таймі картина гри не змінилася. Наша команда відбивалася і проводили контратаки. Одна з таких атак закінчилася голом. проте він не був зарахований, оскільки був забитий з офсайду. Відразу через декілька хвилин ковельчани забили свій гол, відзначився Носко Федір. Матч закінчився з рахунком 1:0.
Стартовий склад: Чабановський Дмитро, Стасюк - Ткачук Богдан, Семенюк Костянтин, Здробилко Станіслав, Ткачук Владислав, Ільїн Віталій, М'якота Дмитро, Носко Федір, Мороз Павло, Заліпа Андрій, Бандрівський Віталій.
Запасні гравці: Павлов Валентин, Міфтахутдінов Владислав, Ющик Олег. Не зміг прийняти участь у матчі через дискваліфікацію Ризванюк Максим.

П'ятнадцятирічні гравці забивши першими свій матч програли з рахунком 1:2. Обидва голи суперника були забиті у проміжку п'яти хвилин.

Переглядів: 1302 | Додав: Body16 | Рейтинг: 4.0/1