Поиск
Наступний матч
Чемпіонат Волині
(Вища ліга)
9 тур
Прип’ять – МФК Ковель-Волинь
Початок ігор:
молодіжні склади - 13:00
дорослі склади - 15:00
21.08.2011
смт. Любешів
(Вища ліга)
9 тур
Прип’ять – МФК Ковель-Волинь
Початок ігор:
молодіжні склади - 13:00
дорослі склади - 15:00
21.08.2011
смт. Любешів
Попередній матч
Чемпіонат Волині
(Вища ліга)
8 тур
МФК Ковель-Волинь – Будівельник
(Вища ліга)
8 тур
МФК Ковель-Волинь – Будівельник
Рахунок:
молодіжні склади - 7: 0 ,
дорослі склади - 10:0
03.07.2011
м.Ковель, стадіон "Верес"
молодіжні склади - 7: 0 ,
дорослі склади - 10:0
03.07.2011
м.Ковель, стадіон "Верес"
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Шаблоны для Юкоз спортивной тематики
2-й тур
14 травня (субота)
ФК Мар'янівка - ФК Рожище - 0:6 (0:3)
Голи: Демиденко Сергій, 8, 62; Веремко Богдан, 18, 30; Стужук Роман, 66, 69
ФК Мар'янівка - ФК Рожище - 0:6 (0:3)
Голи: Демиденко Сергій, 8, 62; Веремко Богдан, 18, 30; Стужук Роман, 66, 69
Нереалізований пенальті: Стужук Роман, 52 (ФК Рожище)
Попередження: Веремко Богдан (ФК Рожище)
Арбітр: Головко Артем, асистенти арбітра - Занько Олег, Мадзей Володимир
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Прип'ять (Любешів) - 2:0 (1:0)
Голи: Носко Федір, 26, 53
Попередження: Ільїн Віталій, Ткачук Владислав (обидва - МФК Ковель-Волинь)
Попередження: Веремко Богдан (ФК Рожище)
Арбітр: Головко Артем, асистенти арбітра - Занько Олег, Мадзей Володимир
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Прип'ять (Любешів) - 2:0 (1:0)
Голи: Носко Федір, 26, 53
Попередження: Ільїн Віталій, Ткачук Владислав (обидва - МФК Ковель-Волинь)
Вилучення: Мороз Павло, 64 (МФК Ковель-Волинь)
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Матвіюк Роман, Копчак Владислав
Делегат-інспектор: Гащин Володимир
15 травня (неділя)
Шахтар (Нововолинськ) - Будівельник (Маневичі) - 3:0
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Хомич Олена
Делегат-інспектор: Кохановський Василь
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Матвіюк Роман, Копчак Владислав
Делегат-інспектор: Гащин Володимир
15 травня (неділя)
Шахтар (Нововолинськ) - Будівельник (Маневичі) - 3:0
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Хомич Олена
Делегат-інспектор: Кохановський Василь
1-й тур
8 травня (неділя)
Прип'ять (Любешів) - ФК Мар'янівка - 2:0 (1:0)
Голи: Кух Андрій, 4; Потапчук Олександр, 42
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Тучкевич Андрій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
9 травня (понеділок)
ФК Рожище - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 2:0 (1:0)
Голи: Вастич Ілля, 5 (автогол); Дмитрук Дмитро, 69 (з пенальті)
8 травня (неділя)
Прип'ять (Любешів) - ФК Мар'янівка - 2:0 (1:0)
Голи: Кух Андрій, 4; Потапчук Олександр, 42
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Тучкевич Андрій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
9 травня (понеділок)
ФК Рожище - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 2:0 (1:0)
Голи: Вастич Ілля, 5 (автогол); Дмитрук Дмитро, 69 (з пенальті)
Попередження: Слюсарук Олександр, Гуменюк Назар (обидва - Вотранс-ЛСТМ)
Арбітр: Мадзей Володимир, асистенти арбітра - Антонов Назар, Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор
11 травня (середа)
Будівельник (Маневичі) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:1 (0:1)
Голи: Кудкудак Віталій, 57 - Мякота Дмитро, 23 (з пенальті)
Делегат-інспектор: Школьний Ігор
11 травня (середа)
Будівельник (Маневичі) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:1 (0:1)
Голи: Кудкудак Віталій, 57 - Мякота Дмитро, 23 (з пенальті)
Попередження: Тимощук Назар (Будівельник)
Арбітр: Копчак Владислав, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Силюк Григорій Делегат-інспектор: Жуматій Олександр