Яке місце займе команда МФК "Ковель" у Чемпіонаті Волині?
javascript:; javascript:;
Всего ответов: 31

Друзі сайту

Головна » 2010 » Серпень » 29
Сьогодні відбулася гра 3 туру другого кола чемпіоната Волині. Наша команда грала на виїзді проти команди з Іваничів. Цілий матч ініціативою володіли наші футболісти, гостро атакували. За перший тайм було створено безліч моментів, але реаліщований був один. Гол на початку першого тайму забив Заліпа Андрій. У другому таймі ініціативою також володіли наші футболісти. Було створено дещо менше моментів, проте гол був забитий також один. Мороз Павло прорвався по флангу, прострілив,  і Ризванюк Максим забив м'яч у пусті ворота. Гра так і закінчилася з рахунком 2:0 на користь нашої команди. Нагадаю, що у цьому турі ФК "Волинь" зіграла у нічию з командою ФК "Рожище", що на руку нашій команді. Оскільки після цього туру розрив між командами став у 4(чотири) очки, плюс у нашої команди іще одна гра в запасі.
Стартовий склад: Чабановський Дмитро, Стасюк-ткачук Богдан(к), Семенюк Іван, Ткачук Владислав, Ляшук Олександр, Ільїн Віталій, Заліпа Андрій, Моро ... Читати далі »
Просмотров: 569 | Добавил: Body16 | Дата: 29.08.2010 | Комментарии (0)

Були додаті фотографії з матчу МФК "Ковель-ФК "Волинь".
Просмотров: 659 | Добавил: Body16 | Дата: 29.08.2010 | Комментарии (0)