Яке місце займе команда МФК "Ковель" у Чемпіонаті Волині?
javascript:; javascript:;
Всего ответов: 31

Друзі сайту

Головна » 2010 » Вересень » 19
У середу відбудеться гра 4 туру Першості України. Наша команда вирушає до Рівного. Ігри з рівненською командою завжди були запеклими. Наша команда втратила очки з Тускавцем, тому цей матч вони намагатимуться будь-що виграти.

Арбітр:

Шевчук А.А. (Львів)
Асистенти арбітра:
Каращук С.М. (Рівне)
 Гладков О.В. (Рівне)
Просмотров: 476 | Добавил: Body16 | Дата: 19.09.2010 | Комментарии (0)

Відбулася чергова гра Першості України. Наша команда приймала гостей з Збаража, що на Тернопільській області. Гравці віком 17 років здобули впевнену перемогу над своїм суперником 2:0. Гра розпочалася з впевнених атак нашої команди. І уже на 4 хвилині матчу рахунок міг стати 1:0. Своїм шансом не скористався Заліпа Андрій, якого вивели один на один з голкіпером. Суперник лише провів декілька контратак, які ні до чого гострого не призвели. Наша команда все ж спромоглася забити гол. М'яч на рахунку Носко Федіра. Другий тайм розпочався з невеличкого пресинга з боку суперника. Наші гравці зуміли вирівняти гру і увесь другий тайм володіли ініціативою. ФК "Збараж" зумів створити лише один небезпечний момент, та і тог після стандарту. Після виконання шрафного м'яч полетів з відскоком у штангу, але надійно зіграли захисники. Після цього моменту наші гравці створили атаку, яка призвела до гола. Подачу замкнув головою Мякота Дмитро. Рахунок матчу 2:0 на користь нашої ... Читати далі »
Просмотров: 581 | Добавил: Body16 | Дата: 19.09.2010 | Комментарии (0)

19 вересня (неділя)
Прип'ять (Любешів) - Західний Буг (Іваничі) - 6:0 (2:0)
Голи: Русило Анатолій, 15; Чернюк Іван, 45, 90; Будько Володимир, 84; Рябіїк Дмитро, 88; Ткачук Сергій, 89
Попередження: Джерш Сергій, Магдюк Анатолій (обидва - Західний Буг)
Арбітр: Панасюк Олександр, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Орисюк Сергій
4-й арбітр: Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Школьний Іг ... Читати далі »
Просмотров: 468 | Добавил: Body16 | Дата: 19.09.2010 | Комментарии (0)