Яке місце займе МФК "Ковель" U-17 в Першості України?

Друзі сайту

Головна » 2010 » Листопад » 5 » ДЮФК "Нива-Світанок", Вінниця. -МФК "Ковель"
14:20
ДЮФК "Нива-Світанок", Вінниця. -МФК "Ковель"
У середу 03.11.10р. відбулася гра 11 туру Першості України. Наша команда відправилася на виїз до Вінниці. У цьому матчі  гравці U-17 зустрічалися з лідером групи ДЮФК "Нива-Світанок".
U-17
Гра проходила на високих швидкостях. Наша команда гостро контратакувала. Одна з таких атак призвела до голу, проте він не був зарахований, боковий арбітер підняв флажок. У першому таймі наша команда створила небезпечний момент, під час якого чи то біля карного чи майданчика чи то у ньму був збитий однин з наших футболістів. Головний арбіт назначив штрафний удар. Гравці Вінниці перепасовувалися поперек поля і прагнули створювати свої атаки від оборони. Наші гравці викладалися у цьому матчі на всі 100%. Проте на перерву наші футболісти пішли програючи 1:0. На останній доданій арбітром хвилині вінничани забили гол, який дещо засмутив нашу команду. Але не для цього наші гравці їхали таку важку дорогу аби так просто здатися. У другому таймі наші футболісти пішли вперед. Створювали гострі моменти, але виручав голкіпер. Обидві команди грали у відкритий футбол. Вінничани у середині другого тайму забили другий гол. Гол був реалізований з пенальті, хоча пенальті було ідентичним як штрафний, який пробивала наша команда у першому таймі. Матч закінчився з рахунком 2:0.