Яке місце займе команда МФК "Ковель" у Чемпіонаті Волині?

Друзі сайту

Головна » 2010 » Вересень » 13 » ФК "Трускавець" Трускавець-МФК "Ковель"
14:56
ФК "Трускавець" Трускавець-МФК "Ковель"
У неділю 12 вересня відбулася гра 2 туру Першості України. Наша команда завітала до Трускавця. Поєдинок сімнадцятирічних можна було назвати фантастичним і в одночас невдалим для нашої команди. У цій грі було створено моментів на три гри вперед. Отже, гра розпочалася з атак нашої команди і відразу її гравці могли забити швидкий м'яч, але не судилось. Перший тайм проходив за відчутної переваги наших футболісті, хоча і суперник "не дрімав". Трускавець гостро контратакував, але надійно зіграли захисники і воротар команди, який у цьому матчі був одним з кращих. Перша половина гри закінчилася за рахунку 0:0. У другому таймі нічого не змінилося, наша команда атакувала-суперник оборонявся, лише його контрвиступи стали дещо гострішим. Двоє з них могли завершитися голом, підстрахував голкіпер. У команди суперника слід відзначити також дії їхнього голкіпера. Оскільки у цьому матчі ковельчани могли відзначитися як мінімум разів 10, але на заваді став голкіпер, у деяких моментах не хватило майстерності та й фарт у цей день був не на нашій стороні.
Стартовий склад: Чабановський Дмитро, Стасюк-Ткачук Богдан(к), Семенюк Костянтин, Ткачук Владислав, Ляшук Олександр, Ільїн Віталій, Мякота Дмитро, Мороз Павло, Носко Федір, Ризванюк Максим, Заліпа Андрій.

Гравці віком 15 років у своєму матчі впевнено перграли суперника 1:2, хоча рахунок міг бути більшим.
Переглядів: 542 | Додав: Body16 | Рейтинг: 0.0/0