МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Прип’ять
У суботу 14.5.2011р. відбулися ігри 2 туру Чемпіонату Волині.
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Матвіюк Роман, Копчак Владислав
Делегат-інспектор: Гащин Володимир

Цього разу ковельська команда приймала гостей із Любішова. О 14:00 свій матч розпочали гравці молодіжного складу.  Перший тайм пройшов за відчутної переваги наших футболістів. Суперник не створив жодного гострого моменту, лише зрідка переходив половину поля.  Наші гравці створили безліч моментів, могли відзначитись багато футболістів, але у першому таймі був забитий лише одни гол. На 23 хвилині матчу відзначився Носко Федір.  Другий там пройшов у тій ж манері. Проте у цьому таймі супернику вдалося створити одни небезпечний момент, але використати його вони не спромоглися. Натомість другий гол на 53 хвилині забив Носко Федір. У цьому матчі Мороз Павло отримав червону карточку за удар гравця команди суперника. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь нашої команди.
Стартовий склад: Чабановський Дмитро, Стасюк - Ткачук Богдан, Семенюк Костянтин, Здробилко Станіслав, Ткачук Владислав, Ільїн Віталій, М'якота Дмитро, Носко Федір, Мороз Павло, Ризванюк Максим, Бандрівський Віталій.
Запасні гравці: Міфтахутдінов Владислав, Ющик Олег. Павлов Валентин, Лясота Андрій.

Дорослй склад свій матч виграв з раунком 7:0.
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Прип'ять (Любешів) - 7:0 (3:0)
Голи: Данилюк Іван, 30, 31, 40; Мороз Петро, 53; Ворона Анатолій, 65; Попіка Андрій, 68; Заліпа Андрій, 90
Попередження: Гребенік Олександр, Довгополик Олег (обидва - Прип'ять)
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Матвіюк Роман, Скиданюк Сергій
4-й арбітр: Копчак Владислав

Інші результати матчів цього тур:
14 травня (субота)
ФК Мар'янівка - ФК Рожище - 6:1 (3:1)
Голи: Єфремов Олександр, 4, 81, 87; Брикайло Ярослав, 9; Гончарук Сергій, 45; Козачок Андрій, 72 - Ткачук Андрій, 8
Попередження: Деркач Павло, Мартинюк Сергій (обидва - ФК Рожище)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Занько Олег, Головко Артем
4-й арбітр: Мадзей Володимир
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
Молодіжні склади: 0:6 (0:3) (Демиденко Сергій-2, Веремко Богдан-2, Стужук Роман-2)