Друзі сайту

Головна » 2010 » Жовтень » 31 » МФК "Ковель"-ДЮСШ-2 Україна, Луцьк
16:08
МФК "Ковель"-ДЮСШ-2 Україна, Луцьк
Сьогодні 31.10.10 відбулася гра 10 туру Першості України. У гості до нашої команди завітали лучани. Ці ігри стали своєрідними дербі.
U-17
Гравці цієї вікової категорії свою гру закінчили з рахунком 5:0. Уже на перших хвилинах матчу наші гравці могли відзначитися голом, але після прострілу з флангу до м'яча не дотягнувся хтось з гравців нашої команди. У цьому матчі наші гравці створили масу моментів.  Перший гол у ворота луцької команди забив Заліпа Андрій. Наступні два голи на рахунку Носко Федіра. Перший гол він забив обігравши суперника і простріливши в дальній кут воріт, другий гол відбувся після того як він обіграв трьох футболістів  і пробив точно у кут воріт. Наступний гол уже на рахунку Заліпи Андрія, який завдяки індивідуальній майстерності сам створив цей гол, відібравши м'яч він точно поцілив у кут воріт. Лучани лише раз спромоглися пробити по воротах. Так закінчився перший тайм. У другому таймі нічого не змінилося, фаворитом матчу, як і в першому таймі, були ковельчани. Близько до середини другогго тайму тренер ковельчан Лис Р. провів ряд замін. Замінивши Ризванюка Максима на поле вийшов Кух Андрій, який також відзначився голом. Після чергового прориву на фланзі він переправив м'яч у пусті ворота. Гості у другому таймі лише раз небезпечно пробили по воротах, але голкіпер переправив м'яч на кутовий.
Основний склад: Чабановський Дмитро, Стасюк-Ткачук Богдан(к),Семенюк Іван, Семенюк Костянтин, Ляшук Олександр, , М'якота Дмитро, Ільїн Віталій, Мороз Павло, Носко Федір, Заліпа Андрій, Ризванюк Максим.
Запасні равці: Павлов Валентин, Здробилко Станіслав, Ткачук Владислав, Ющик Олег, Охрін Михайло, Кух Андрій.