Яке місце займе МФК "Ковель" U-17 в Першості України?

Головна » 2011 » Травень » 2 » МФК "Ковель" Ковель - "ДЮСШ-1" Хмельницький
16:05
МФК "Ковель" Ковель - "ДЮСШ-1" Хмельницький
У неділю 01.05.2011р. відбулися матчі 15 туру Першості України.

У гості до нас завітали гравці із Хмельницького. О 12:00 свій матч розпочали сімнадцятирічні. Гра була принциповою,оскільки лише 3 очки відділяло нашу команду від третього місця, на якому знаходилась команда-суперник. Матч розпочався дещо нервово. Першими забили гості із Хмельницького, щоправда цей гол наші футболісти забили самі собі. Після подачі, до м'яча намагався дотягнутися Ільїн Віталій і в цей же час "на виході" хотів зіграти Чабановський Дмитро. Воротар до м'яча не дотягнувся, а Ільїн Віталій переправив м'яч у ворота. Після цього голу наші гравці зібралися і почали штурмувати ворота суперника. Усе ніяк не вдавалося забити, а ж поки під кінець тайму не відзначився Ризванюк Максим. Другий тайм  проходив у тій же манері, наші гравці атакували, а гості лише раз-по-раз створювали небезпечні моменти. У другому таймі вдалося відзначитися М'якоті Дмитру. Також уже на доданих хвилинах другого тайму свій гол забив Носко Федір.
Стартовий склад: Чабановський Дмитро, Стасюк-Ткачук Богдан. Ющик Олег, Здробилко Станіслав, Ткачук Владислав, Ільїн Віталій, М'якота Дмитро, Мороз Павло, Носко Федір, Ризванюк Максим, Заліпа Андрій.
Запасні гравці: Павлов Валентин, Семенюк Костянтин, Бандрівський Віталій, Міфтахутдинов Владислав.
Інші результати матчів:
01.05.2011 р.    "КОЛІСП Штурм" Костопіль                 1 : 2                "Нива-Світанок" Вінниця
01.05.2011 р.     "ДЮСШ" Старокост.                 4 :3                 "Поділля" Хмельницьк.
01.05.2011 р.     "Ніка" Вінниця                 5 : 0                 "ДЮСШ" Збараж
01.05.2011 р.     "ДЮСШ Верес" Рівне                6:0                 "ДЮСШ-2 Україна" Луцьк
П'ятнадцятирічні гравці МФК "Ковель" свій матч програли з рахунком 1:2.