Яке місце займе МФК "Ковель" U-15 в Першості України?

Друзі сайту

Головна » 2010 » Жовтень » 25 » "КОЛІПС" Штурм Костопіль, Рівненська обл. -МФК "Ковель"
15:49
"КОЛІПС" Штурм Костопіль, Рівненська обл. -МФК "Ковель"
У неділю 24 жовтня наша команда вирушила до Костопіля, що на Рівненнщині. Команда "КОЛІПС" Штурм 2 роки грала у Вищий лізі, а тому є сильним суперником і прагне знов завоювати путівку до Вищої ліги.
U-17
Гра розпочалася з атак суперника. Наша команда постійно відбивалася,прижался до воріт і лише декілька раз зуміла перейти половину поля суперника. Перший м'яч у наші ворота був забитий  зі штрафного. Після цього голу наша команда побігла відігруватися, але отримала ще один м'яч. Після перерви ковельчани програвали 3:0. У другому таймі наші гравці намагалися виправити ситуацію. Другий тайм на відміну від першого проходив на зустрічних курсах. Наша команда зуміла створити декілька моментів. Але знову наша команда пропустила гол, цього раз з пенальті. Після цього найнебезпечніший момент було створено після подачі з флангу, яку замкнув Заліпа Андрій, але м'яч пройшов поруч зі стійкою. Під кінець зустрічі суперник спромігся забити 5 гол у наші ворота.
Основний склад: Чабановський Дмитро, Стасюк-Ткачук Богдан(к), Семенюк Костянтин, Ляшук Олександр, Ткачук Владислав, М'якота Дмитро, Ільїн Віталій, Мороз Павло, Носко Федір, Заліпа Андрій, Ризванюк Максим.
Запасні равці: Павлов Валентин, Здробилко Станіслав, Семенюк Іван, Ющик Олег, Охрін Михайло.
U-15
Гравці цієї вікової групи також зазнали поразки. Рахунок матчу
3:1.
У неділю 31 жовтня відбудеться остання домашня гра першого кола Першості України, де у гості до нашої команди завітають гравці Луцької команди. Запрошую усіх підтримати нашу команду!!!!!!
Переглядів: 1203 | Додав: Body16 | Рейтинг: 1.0/1